Vugar Huseynov

Vugar Huseynov

Vugar Huseynov, 10 Aralık 1998’de Azerbaycan’da doğdu. Müziğe 13 yaşında gitar ile başladı. Türkçe Rock, Alternatif rock şarkılar yazıyor ve besteliyor. İlk albümü olan ”Yalnız Ay” albümü 2019 da sevdikleriyle kavuştu, ardından çıkardığı yeni şarkısı olan ”Beni Neden Sevmedin” şarkısı dillerden düşmedi

Vugar Huseynov şarkıcı, söz yazarı, rock müzik sanatçısı

Vugar Huseynov, 10 Aralık 1998’de Azerbaycan’da doğdu. Müziğe 13 yaşında gitar ile başladı. Türkçe Rock, Alternatif rock şarkılar yazıyor ve besteliyor. İlk albümü olan ”Yalnız Ay” albümü 2019 da sevdikleriyle kavuştu, ardından çıkardığı yeni şarkısı olan ”Beni Neden Sevmedin” şarkısı dillerden düşmedi.

 

 

 

Vugar Huseynov
VUGAR HUSEYNOV

Hakkında | Biyografi

Bakü’de doğup büyüyen Vugar Huseynov, çocukluğundan beri resim ve müziğe karşı ilgisi vardır. Müzik yolculuğuna Ankara’da ki bazı performans mekanlarında zaman zaman şarkı söyleyerek başlamıştır. 2017 yılında “Karabük Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar mühendisliği bölümü” kazanıp, Ankara’yı, müziği ve hayallerini her şeyi askıya alıp Karabük’e gider. 2017 yılında Karabük’de üniversite hayatına devam ederken Beni Al Sen Yanına adlı şarkısını besteleyerek ilk şarkısı olarak yayınlar Karabük’de istediği ve sevdiği ortamı bulamasa da, hayatının akışını değiştirecek olan kırılmayı yaşar. Her şey yeni şarkısını yayınlamasıyla gelişir. 2019 yılında Karabük Üniversitesi’ni temelli terk eden Vugar Huseynov, daha sonra Ankara’ya taşınır ve “Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü” kazanır.Bu kez sıra Ankara mekanlarıdır. Bir başka gitarcı arkadaşıyla beraber mekanlarda,büyük sahnelerde yer almaya başlar.Ardından emeğinin karşılığını hakkıyla alan Vugar Huseynov, yeni şarkılar besteler, ardından 2019 yılında Yalnız Ay adlı albümünü çıkarır.

VUGAR HUSEYNOV

İletişim

İletişim